אחת על אחת

״.The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem״
Captain Jack Sparrow

אימון חוקר את גבולות ה"מציאות" – מה אפשר בכלל ומה אפשרי עבורנו, ומלווה בתהליך גילוי של אופציות חדשות, תוך כדי יצירת מרחב בטוח לתרגול.
אימון מרחיב את הפרספקטיבה. הוא מאפשר להתנתק ממודעות ה"אני" ולראות לא רק דרך העיניים שלנו. להסתכל על עצמנו ועל העולם מנקודות מבט נוספות.
אימון מלמד אותנו להיות עם הרגשות שלנו. לאפשר לעצמנו להרגיש אותם, להתבונן על מה שאנו מרגישות בצורה מודע ולקחת אחריות על הבחירות שלנו, מבלי להיות מופעלות אוטומטית.
אימון טוב, בעיני, נבנה על היכולות והאיכויות הקיימות שלנו ומשתמש בהן כמצפן. מחפש להרחיב את אזור הנוחות באופן אורגני, כך שנרגיש רצון טבעי להתנסות ונהיה פתוחים לחוש קצת אי-נוחות, כדי לצמוח.

איזה אימון מתאים לך?

אימון ממוקד תוצאה

עבודה ממוקדת על מטרות בעלות תוצאה פיזית, מוגדרת וספציפית.
(פגישה אחת או שתיים)

אימון לטרנספורמציה

עבודת מודעות למטרת שינוי פנימי והתפתחות אישית.
(תהליך בן מספר פגישות)

על מה כדאי לעבוד איתי:

מישהי לרוץ איתה

מידע נוסף
אימון עסקי להתפתחות אישית-רווחית. תהליך ליווי לעצמאיות שמעוניינות לצמוח עסקית ולמצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורן. בלי להגדיר נקודת סיום או תוצאה סופית ידועה מראש. נצא לגלות מה את באמת רוצה להשיג, נחקור את מה שעומד בדרכך ואת האפשרויות להתקדמות, מתוך הנחה שיש יותר מתשובה אחת נכונה. כל מה שאת צריכה כדי לצאת לדרך הוא רצון לעבור שינוי ואמונה שזה יכול לקרות לך.

מישהי לחפור איתה

מידע נוסף
את ואני מפצחות ביחד את העסק שלך. אם יש לך ברדק בראש והמון כיוונים וקשה לך להחליט מה נכון ולאן כדאי להתקדם. או את יודעת מה את רוצה, אבל לא רואה איך זה קורה, או שיש לך רעיונות מצויינים (לפוסטים, למוצרים, לשירותים), אבל כשאת מתיישבת לעשות, לפתע כל הבהירות שהיתה לך מתנדפת. או ש… בקיצור, אם את זקוקה לפרטנרית לחשיבה איכותית עם זוג עיניים רעננות והמון רעיונות, אני כאן בשבילך, לשעתיים ממוקדות ויעילות.

מישן אימפוסיבל

מידע נוסף
המשימה החביבה עלי. יש לך רעיון מורכב שמשתק אותך, או פרוייקט שנראה לך גדול מידי, או משימה שאין לך מושג מאיפה להתחיל? שניה לפני שאת מכבה לעצמך את ההתלהבות מתוך בהלה, בואי נראה איך את כן יכולה! וברצינות אני אומרת לך - את לגמרי יכולה. נמצא את ה" איך" שלך. נפרק את הרעיון לחלקים, חלקיקים, משימות וביסים קטנים. ונגלה שיש דרך שמנטרלת סטרס, מעניקה בהירות ומספקת תחושת מסוגלות.

איך זה עובד?

הפגישות מקיימות אונליין, בשיחות וידאו או בטלפון.
מחיר לשעת פגישה: 400 ש"ח + מעמ.

לפני הפגישה הראשונה ננהל התכתבות או שיחה קצרה לקביעת המועד, לתיאום ציפיות וכדי שאבין מה את צריכה.
לקביעת פגישה לחצי כאן, או שלחי מייל ל lapid1@gmail.com, או שלחי אלי הודעת וואטסאפ

להתראות 🙂